Damatlıkta yeni trend: Renkli kumaşlar, elegan detaylar

 

 

Uzun zamandır gelinlerin ilk tercihlerinden olan tasarımcı Banu Güven ve yeni nesil erkek hazır giyim markası Hodrey, güçlerini birleştirerek yarattıkları “Hodrey for banuqüven” smokinlerini damat adaylarının beğenisine sunuyor. Hodrey’in hem tasarımcısı hem de kurucularından İnanç Aytar tarafından hazırlanan koleksiyon, smokinleri gelinliğin gölgesinde kalmaktan çıkartarak bir harmoninin eş parçası haline dönüştürüyor.

 

 

Damatlık modellerini hazır ve İtalya’da özel dikim seçenekleriyle sunan Hodrey for banuqüven, hazır giyim grubu tasarımlarında kullanılan renk, kumaş ve dokulardaki farklılıkla ön plana çıkıyor. Özel dikim seçeneğinde ise, işe sıfırdan ölçü alınarak başlanıyor. Hazırlanacak modele, damat adayının tercihleri ve işin uzmanlarının tavsiyeleri sonucu karar veriliyor. Sonrasında ise Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Piacenza ve benzeri gibi en iyi firmalardan kumaşlar seçiliyor. Orijinal adıyla “madreperla” yani “incinin annesi” olarak bilinen ve mücevher kategorisinde sayılan sedef düğmeler, dünyanın en iyi sedeflerinin çıktığı yer olarak kabul edilen Avustralya’dan geliyor. Smokinler, mesleğine yıllarını vermiş Napolili terziler tarafından geleneksel İtalyan metodları ile dikiliyor. Detaylardaki incelik ve özenle tamamlanan ürün damat adaylarına ulaştırılıyor.

 

 

Hodrey for banuqüven aynı zamanda papyon, kuşak, kol düğmesi ve benzeri gibi smokini tamamlayan aksesuar çeşitliliği ile de damat adaylarını destekliyor. Koleksiyon ve aksesuarlara Banu Güven Design Studio’dan randevu ile ulaşılabiliyor. 

 

 

 

İletişim:

Banu Güven Design Studio

Abdi İpekci cad. 34/4 Nişantaşı -İstanbul-Turkey

+90 212 231 3608 WhatsApp /+90 532 308 4260